Program CertifiedFirst

Program CertifiedFirst (ang. Rekomendowany w pierwszej kolejności), powstał z inicjatywy grupy PPG w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej. Program działający z powodzeniem m.in. w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie we Włoszech i Hiszpanii rozpoczyna swoją działalność w Polsce.

CertifiedfFirst - logo

CertifiedFirst to sieć warsztatów blacharsko-lakierniczych posiadających zaplecze techniczne PPG, gwarantujących szybką i dobrze wykonaną naprawę. Program jest adresowany do użytkowników oraz właścicieli samochodów, firm flotowych, ubezpieczycieli.

Warsztaty sieci CertifiedFirst są starannie dobranymi punktami napraw samochodów. Odpowiedni poziom technologii napraw i wyposażenia warsztatu potwierdzany jest pozytywnym wynikiem audytu oraz otrzymaniem przez warsztat "Certyfikatu Autoryzowanego Warsztatu Sieci CertifiedFirst". Dlatego klient może być pewny, że naprawa jest wykonywana pod czujnym okiem specjalistów, m.in. Certyfikowanego Lakiernika, zgodnie z odpowiednią technologią.

Sieć CertifiedFirst oferuje również klientom szybką i przystępną finansowo naprawę uszkodzeń na małych powierzchniach zwanej popularnie naprawą SMART.

Klienci sieci CertifiedFirst mają możliwość skorzystania z samochodu zastępczego a w razie nagłej potrzeby warsztat może "podstawić" holownik.

Wybierając sieć CertifiedFirst użytkownik lub właściciel może być pewny, że jego samochód zostanie naprawiony zgodnie z wysokimi standardami oraz w przystępnej cenie.

Więcej informacji o programie znajduje się na specjalnie dedykowanej stronie internetowej: www.CertifiedFirst.pl