Aktualności

Nagroda Zabrzańska Atena

Pan Ryszard Genge, właściciel firmy "MOTO-TEST" w dniu 25.02.2021 został laureatem Nagrody Prezydenta Miasta Zabrze “Zabrzańska Atena”

Audyt zakładu

W ostatnim tygodniu czerwca 2020r, nasz zakład został poddany audytowi w zakresie jakości napraw blacharsko-lakierniczych oraz wyposażenia serwisu.

W trosce o wspólne bezpieczeństwo

W trosce o wspólne bezpieczeństwo, postanowiliśmy wraz z partnerami udostępnić usługę odbioru samochodu do naprawy oraz jego odstawienie po zakończeniu naprawy.

Nie daj się koronowirusowi

Urządzenie wytwarza ozon O3, w wyniku jonizacji powietrza atmosferycznego Pozwala to na kompleksowe usunięcie zanieczyszczeń mikrobiologicznych, nieprzyjemnych zapachów.

Ryszard Genge Rzemieślnikiem roku 2018r

Pan Ryszard Genge (właściciel firmy MOTO TEST) w dniu 6.04.2019r został uhonorowany tytułem Rzemieślnika Roku 2018r. Nagrodę odbierał z rąk Pana Prezydenta RP Andrzeja Dudy podczas XXVI Wielkiej Gali Rzemiosła Polskiego

Razem z ProfiAuto

Z końcem sierpnia 2018r , przystąpiliśmy do grupy warsztatów ProfiAuto

AXA na pokładzie

AXA to już 12 Towarzystwo z którym mamy podpisaną umowę o współpracy w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych.

Serwis pojazdów hybrydowych

Miło nam poinformować o uzyskaniu niezbędnych uprawnień oraz poszerzenia wiedzy z zakresu serwisowania pojazdów hybrydowych.

Przegląd samochodu po zimie...

Wraz z przyjściem wiosny, odkładamy rękawiczki, szaliki, czapki i ciepłe kurtki do szafy. A o czym należy pamiętać, by nasz samochód służył nam jak najdłużej?

Audyt lakierni

Jak co roku, na stanowiskach lakierniczych, przeprowadzony został audyt przez koncern PPG, którego celem była weryfikacja jakości świadczonych usług (...)

Umowa z LINK4

Na mocy zawartej umowy, wykonujemy oględziny dla szkód zgłoszonych w LINK4

Odznaka od Ministra Gospodarki

Z ogromną radością, pragniemy poinformować o przyznaniu Panu Ryszardowi Genge Honorowej Odznaki za Zasługi dla Rozwoju Gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej

Płatność kartą

Od 26.10.2015r. płatności za wykonane usługi w naszym serwisie, mogą być regulowane również za pomocą karty płatniczej (debetową bądź kredytową: Visa, MasterCard, Maestro).

XXII Wielka Gala

Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej przedsiębiorczości w Katowicach uhonorowała w kwietniu najlepszych rzemieślników regionu.