Serwis mechaniczny

Jeśli kończy Ci się przegląd techniczny w Twoim samochodzie, zapytaj o usługę "Przegląd+", pierwsza taka oferta na rynku, stworzona z myślą o Tobie - nie trać czasu na stanie w kolejce do przeglądu, nie trać czasu i pieniędzy na kolejny przegląd (gdyby poprzednio zdiagnozowano usterkę) - zostaw nam swój samochód, a my przygotujemy go do przeglądu i wykonamy go za Ciebie w Stacji Okręgowej. Odbiór samochodu (po wcześniejszym ustaleniu godziny) możliwy 24h/dobę. O szczegóły zapytaj pracownika serwisu.

Oferujemy pełen wachlarz usług mechanicznych:

  • układ hamulcowy - wymiana: klocków hamulcowych, okładzin hamulcowych, pomp hamulcowych, płynu hamulcowego, 
  • silnik - wymiana układu chłodzenia i rozrządu oraz obsługa olejowa, 
  • układ kierowniczy - wymiana: końcówek i drążków kierowniczych, przekładni kierowniczych, pomp wspomagania kierownicy,
  • sprzęgło - wymiana: sprzęgła i elementów sterowania,
  • skrzynia biegów - wymiana skrzyni biegów i obsługa olejowa,
  • zawieszenie - wymiana: sprężyn, sworzni zwrotniczych, łożysk piast, resorów oraz geometria kół (komputerowa i laserowa),

Świadczymy usługę holowania samochodów osobowych do 3,5 tony. W przypadku płatności gotówką za naprawę samochodu , oferujemy bonifikatę do 75% na usługę holowania pojazdu. O szczegóły zapytaj pracownika Biura Obsługi Klienta.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważny - w codziennym życiu - dla naszych Klientów jest samochód. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy na czas naprawy samochody zastępcze. O szczegóły zapytaj pracownika Biura Obsługi Klienta.

Dostawcy części zamiennych: